Ogłoszenia 5.0

ogl5_ico OGŁOSZENIA 5.0 SKRYPT OGŁOSZENIOWY

 GETSOFT 

 

Skrypt ogłoszenia 5.0 Przedstawiamy skrypt ogłoszeń drobnych, dzięki któremu możesz w prosty sposób otworzyć swój własny zarabiający serwis internetowy. Użytkownicy mają możliwość promowania swoich ogłoszeń płacąc za te usługi poprzez SMS lub przelew / kartę kredytową. Dodatkowo skrypt umożliwia tworzenie stron sprzedawców na których mogą gromadzić swoje oferty w jednym miejscu pod własną subdomeną. Oprogramowanie oparte zostało na latach doświadczeń w tworzeniu stron internetowych – dlatego otrzymujesz produkt najwyższej jakości.

Marzysz o swoim internetowym biznesie? Chcesz zarabiać nie ruszając się z domu ? Skrypt Ogłoszenia 5.0 GetSoft to Twoje rozwiązanie !

Ten skrypt gwarantuje sukces. Daje możliwość stworzenia nowoczesnego, indywidualnego portalu z ogłoszeniami. Skrypt Ogłoszeniowy ma wiele zalet. Stworzony w powiszenie znanym przez programistów języku Php, co ułatwia późniejsze modyfikacje i zmiany. Pełna funkcjonalność, estetyka i prostota sprawią, że użytkownicy będą mieli łatwość poruszania się po witrynie.

Oprogramowanie do ogłoszeń drobnych firmy GetSoft to wysoce elastyczny i bogaty w funkcje skrypt PHP, który można wykorzystać jako gotowe rozwiązanie do uruchomienia  witryny, katalogu ogłoszeń lub jako platformy do tworzenia niestandardowych witryn.  Chcesz dołączyć do grupy ludzi zarabiających w domu? Postaw na własny serwis ogłoszeniowy, który będzie pracował dla Ciebie! W jaki sposób? Skrypt Ogłoszenia 5.0 umożliwia stworzenie swojej strony internetowej z ogłoszeniami lokalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi. Do tego każdy z nich nadaje się do pozycjonowania.

Nie czekaj ! Kup Skrypt Ogłoszenia 5.0!borderborderborderborder

 

Jeżeli jesteś zainteresowany przerobieniem lub modyfikacją skryptu GetSoft Ogłoszenia 5.0 SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!